Od gusjenice do leptira

Od gusjenice do leptira

Djeca Mlađe odgojne skupine danas su upoznala kako izgleda životni ciklus jednog leptira. Teta Mia nam je ispričala kako od gusjenice nastane leptir, a zatim smo pogledali edukativni video “od gusjenice do leptira”. Nakon videa smo razgovarali o onome što smo vidjeli, izrezivali sličice,bojali gusjenice i leptira, a naše radove možete pogledati na panou ispred naše sobe.

IMG_0988  IMG_0990  IMG_1001

 

Mlađa skupina nam je svima bila pozitivan primjer da se uključimo u njihov projekt i oplemenimo svoj boravak u Vrtiću sa novim znanjima i korištenjem audio-vizualnih sredstava. Pogledajte kako nam je bilo na fotografijama u nastavku.
Djeca mješovitih jasličkih odgojnih skupina i Srednje odgojne skupine

IMG_1006  IMG_1007  IMG_1010

IMG_1011  IMG_1016  IMG_1017

Nema komentara