Otvaranje pedagoške jedinice Pupnat

Otvaranje pedagoške jedinice Pupnat

Danas, 4. rujna 2017.godine, otvorili smo pedagošku jedinicu Pupnat. Područna jedinica Dječjeg vrtića Korčula u Pupnatu zbog nedovoljnog broja djece zatvorila je svoja vrata 2014. godine. Ove godine na zahtjev roditelja djece iz Pupnata i uz pismenu suglasnost Grada Korčule odlučeno je ponovno otvoriti pedagošku jedinicu za šestoro djece u Pupnatu. S djecom će raditi mlada i kreativna odgojiteljica , koja ima iskustvo rada u područnim jednicima, Ingrid Marelić. Otvaranju pedagoške jedinice Pupnat prisustvovali su ravnateljica Dječjeg vrtića Korčula Julijana Prižmić, pedagoginja Tanja Krešić, predsjednica Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Korčula Daniela Farčić, zamjenik gradonačelnika Grada Korčule Ivan Šale, predsjednik Mjesnog odbora Pupnat Ante Tvrdeić, roditelji,bake i djeca koja pohađaju vrtić i školu u Pupnatu.

IMG_1858  IMG_1859  IMG_1861  IMG_1866  IMG_1867  IMG_1883

Nema komentara