PRVO MJESTO LANE URBAN NA NATJEČAJU DRŽAVNE UPRAVE ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE

 

Dječji vrtić Korčula svake godine aktivno sudjeluje na različitim natječajima dječjeg stvaralaštva.

Tako je bilo i ove godine prijavom dječjih radova na natječaj Državne uprave za zaštitu i spašavanja na temu:“ Katastrofa i snaga sustava civilne zaštite“ na kojemu je djevojčica Lana Urban ( 6. god. ) osvojila prvo mjesto u kategoriji radova djece starije predškolske dobi.

Svečanost otvorenja izložbe radova djece i mladih iz Duborvačko-neretvanske županije i dodjela priznanja Lani Urban održat će se u petak, 20. svibnja 2016. godine u 11.30 sati u prostorijama Centra za kulturu Korčula.

 

Čestitamo dobitnici priznanja Lani Urban, mentorici-odgojiteljici Anki Pendo, roditeljima, a sve zainteresirane pozivamo da svojom nazočnošću uveličaju događaj dodjele priznanja!

 

 

                                                                                                                                                               Dječji vrtić Korčula