Danas smo sa srednjom vrtićkom skupinom obilježili Svjetski dan dijabetesa kroz edukativne i poticajne aktivnosti. Djeca su imala priliku vidjeti kako izgleda mjerenje razine šećera u krvi pa smo zajednički mjerili šećer odgojiteljicama i razgovarali o tome zašto je važno brinuti o svom zdravlju.