OBAVIJEST RODITELJIMA O POHAĐANJU DJEČJEG VRTIĆA KORČULA OD 11.SVIBNJA 2020.GODINE

Poštovani roditelji,

u skladu s preporukama Vlade RH i planu ublažavanja mjera uvedenih zbog suzbijanja pandemije koronavirusa potrebno je omogućiti djeci rane i predškolske dobi redovito pohađanje dječjih vrtića od 11.svibnja 2020. uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Napominjemo, kako s ciljem pridržavanja propisanih  mjera od strane HZJZ-a i Stožera civilne zaštite vrtić mogu pohađati djeca oba zaposlena roditelja koji nemaju drugu mogućnost zbrinjavanja svoje djece, odnosno roditelja koji su obvezni biti na radnom mjestu.

Pozivamo roditelje koji planiraju korištenje usluga vrtića od 11.svibnja 2020.godine da nam se povratno jave do  7. svibnja 2020.godine (četvrtak)  na mail: pedagog.dvkorcula@gmail.com ili broj mobitela 099 545 92 76, s ciljem planiranja učinkovite organizacije rada.

Roditelji čija djeca će pohađati vrtić od 11.svibnja 2020.godine obvezni  su ispuniti UPITNIK_ZA_RODITELJEIzjavu_roditelja i zajedno poslati na mail : pedagog.dvkorcula@gmail.com do četvrtka 7.svibnja 2020.godine.

Preporuke HZJZ možete pročitati ovdje !