Pohađanje Dječjeg vrtića Korčula od 1.rujna 2020.godine

Pohađanje Dječjeg vrtića Korčula od 1.rujna 2020.godine

Poštovani roditelji,

u skladu s uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja od 24.8.2020.godine vezanim za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 Dječji vrtić Korčula od 1.rujna 2020.godine mogu pohađati sva upisana djeca uz poštivanje epidemioloških mjera.

Roditelji su dužni svako jutro prije dovođenja djeteta u Vrtić mjeriti tjelesnu temperaturu djetetu te u slučaju povišene tjelesne temperature  ne smiju dovoditi dijete u Vrtić, već se javljaju ravnateljici Vrtića i izabranom liječniku(pedijatrici) radi odluke o testiranju i liječenju djeteta.

Obavještavamo roditelje djece:

da ne dolaze u pratnji djeteta u Vrtić ako imaju simptome zarazne bolesti ( npr.povišena tjelesna temperatura,kašalj,poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa,grlobolja, proljev,povraćanje),ako im je izrečena mjera samoizolacije ili ako imaju saznanja da su zaraženi s COVID-19;

da ne dovode dijete u Vrtić ukoliko dijete ima simptome zarazne bolesti( npr.povišena tjelesna temperatura,kašalj,poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa,grlobolja, proljev,povraćanje),ako ima izrečenu mjeru samoizolacije ili ako imaju saznanja da je zaraženo s COVID-19;

 

PONAŠANJE U VRTIĆU

 

– Cijelo vrijeme boravka u Vrtiću roditelji su dužni nositi zaštitne maske!

– Prilikom ulaska u Vrtić roditelji obavezno moraju dezinficirati ruke i preći zaštitnu barijeru!

– Održavati fizički razmak od najmanje 1,5 metar u odnosu na druge osobe u Vrtiću!

– Što kraće se zadržavati u Vrtiću i koristiti najkraći put dovođenja djeteta do garderobe odgojne skupine!

 

Dječji vrtić Korčula

Komentari isključeni za Pohađanje Dječjeg vrtića Korčula od 1.rujna 2020.godine

Komentiranje je zatvoreno.