Pripreme za Olimpijadu

\"m_IMG_0483\"  \"m_IMG_0488\"   \"m_IMG_0489\"  \"m_IMG_0485\"

\”Trči, skoči, dodaj i pobjedi\” ozbiljno su shvatila djeca iz Dječjeg vrtića Korčula koja se posljednjih dana intenzivno pripremaju za Olimpijski festival dječjih vrtića Dubrovačko- neretvanske županije koji će se održati 31. svibnja 2016. godine u Dječjim vrtićima Dubrovnik. Povodom toga su nas posjetila djeca iz područnih jedinica Čara, Lumbarda i Žrnovo. Uz druženje, natjecanje, igru i smijeh vrijeme je brzo prolazilo, a tete Danijela i Božena i dundo Milan su brižno vježbali s nama i bilježili naše rezultate. Domaćini su nas lijepo ugostili pa smo nakon priprema ostali i na ručku. Tete kuharice su pripremile svima nam dragu paštašutu. Nakon ručka smo se pozdravili s tetama i djecom i pošli doma željno iščekujući utorak i odlazak u Dubrovnik.

SPORTSKI POZDRAV DO JAVLJANJA IZ DUBROVNIKA OD DJECE IZ DJEČJEG VRTIĆA KORČULA!

 

Tanja Krešić

pedagoginja

\"m_IMG_0491\"                       \"m_IMG_0492\"                \"m_IMG_0490\"