Provedba Nacionalnog preventivnog programa ranog otkrivanja slabovidnosti

U cilju povećanja odaziva na preventivni pregled u okviru Nacionalnog programa, a sukladno Programu zdravstvene zaštite djece, higijene i pravilne prehrane djece u dječjim vrtićima (»Narodne novine«< broj 105/02, 55/06 i 121/07), kojim se utvrđuju mjere zdravstvene zaštite, mjere higijene i mjere pravilne prehrane djece predškolske dobi u dječjim vrtićima, ovim putem Vas pozivamo na suradnju i predlažemo da se odazovete pisanom pozivu na pregled djeteta, kojeg ćete zaprimiti na kućnu adresu te da dovedete svoje dijete na probirni pregled na slabovidnost.

Otkrivanje i liječenje ambliopije stvara zdravijeg pojednica, a time i društvo napretka, s identitetom prepoznatim u svijetu po razvijenoj svijesti o važnosti zdravlja djece i neupitnim naporima za stvaranje zdravog društva.

Više informacija pročitajte u letku.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Preuzmite [380.97 KB]