VRTIĆ KOD KUĆE

Poštovani roditelji,

Dječji vrtić Korčula , osim rada u dežurstvu, nastoji u ovom vremenu pandemije koronavirusa pomoći djeci i roditeljima da što kvalitetnije provode vrijeme zajedno jer je jako važno ostati doma, a to vrijeme je potrebno upotpuniti kvalitetnim, zanimljivim aktivnostima, tjelovježbom i igrom . Odgojiteljice i stručne osobe Dječjeg vrtića Korčula svaki tjedan će putem web stranice (www.djecjivrtickorcula.com) roditeljima predstaviti niz aktivnosti ( prilagođene uzrastu djece) koje roditelji mogu provoditi kod kuće. Putem mail adrese vrtickodkuce.korcula@gmail.com roditelji će moći slati povratne informacije o provedenim aktivnostima, fotografije uradaka, crteže djecei sl. što će nam koristiti u osmišljavanju daljnjih aktivnosti.

Počinjemo ovaj tjedan stoga  pratite naš KUTAK ZA RODITELJE  i STRANICE PODRUČNIH VRTIĆA.